Diğer Hizmetler
Diğer Hizmetler
Diğer Hizmetler
Diğer Hizmetler
Diğer Hizmetler
Diğer Hizmetler

Diğer Hizmetler

Güneş Kırıcılar
Hareketli veya sabit sistemler şeklinde, güneşin etkilerine karşı koruma siperlik, gün ışığının yönlendirilmesi gibi işlevlere hizmet etmekle birlikte farklı cephe çözümleri oluşturmak için de kullanılır.

Fotovoltaikler nedir?
Fotovoltaikler (PV) güneş enerjisini, ultraviyole ve kızıl ötesi dahil olmak üzere güneş ışığını doğrudan elektrik enerjisine dönüştürür. Temiz enerji talebinin artması ile bu enerji şeklinin üretimi 2002 senesinden beri her sene katlanarak büyümektedir. Güneş enerjisi kullanıldığı zaman çevreyi kirletmez.

Fotovoltaik sistemler giydirme cephelerde cam yerine entegre edilmiş güneş panelleri kullanılarak uygulanır. Cephe karkası oluşturulduktan sonra cam panelleri boyutunda imal edilmiş güneş panelleri takılır ve binanın elektrik sistemine bağlanır.

Otomatik Kayar Kapılar
Günümüzde kapılar, mekanlara Giriş-Çıkış sağlarken problem yaşamadan fonksiyonel, hızlı, estetik kolay açılıp kapanmalı, estetik, konforlu ve prestiji de bir arada sunmalıdır. Otomatik yana kayar kapıların tercih edilme sebeplerinden en önemlisi iklimlendirme özelliğidir; bu sayede otomatik kapılar kullanıldıkları her mekanda kışın ısı tasarrufu sağlamakta, yazın ise iç ortam havasını korumaktadır. 

İç Bölmeler
Günümüzde modern ofislerin iç partisyonları alüminyum tasıyıcılı muhtelif tipte iç bölme sistemleri ile oluşturulmaktadır. Bu sekilde oluşturulmuş ofisler daha saydam bir çalışma ortamı sağlamakla birlikte mimari açıdan da önem kazanmaktadır.

SAYFA ETİKETLERİ

dış cephe

SAYFAYI PAYLAŞ